Gólok: Öngól, Busai, Nalepa

19:28 Vége
Megérdemelten nyertünk, egy őrült meccsen.

19:28 50.
Radó, Busai és Djuricin hihetetlen nagy helyzetet alakít ki, Marco 1 méterről a kapusba lő, szöglet.

19:26 48
Gera és Busai trükközik a szögletzászlónál.

19:23 5 perc a ráadás
Hála a büntetlenül maradt Horváth-shownak.

19:22 45.
Gera teker szabadból a hosszú felső mellé.

19:22 43.
Djuricint buktatgatják, amerikai foci módjára métereket jutunk előrébb.

19:15 37.
Gera teszi Hüsing fejére a labdát, de Rados fogja a bólintást.

19:14 36.
Hüsing érkezik Hajnal helyére.

19:10 32.
Radó készíti le Dilavernek a labdát, ő lő, szöglet. Hajnal beadását Gera mellé fejeli.

19:08 31,
Radót buktatják a tizenhatoson belül, tovább.

19:07 28.
Gera ad remek labdát Radónak, a centerezését kézgyanúsan tisztázzák megint.

19:05 27.
Dibusznak kell kiütnie Bognár szögletét.

19:03 25.
Djuricin alakít ki lövőhelyzetet, megpattan, ez azonban nem a kapuba, hanem kifelé.

19:02 25.
Radó Bandi áll Dominik helyére. Jobbulást, Domi!

19:01 23.
Nagy kerül a földre, borzalmas fájdalmai vannak, le is kell cserélni. A derekát fogja.

19:00 21.
Elek lép ki, miután Pintér nem tud tisztázni, majd tűzijáték a kapunk előtt, de végül másodjára mentünk a gólvonalon.

18:57 19. GÓÓÓL!!!
Hajnal szögletére Nalepa érkezik és bumm, a fejese a hazai kapuban, 3-2!

18:56 19.
Lovrencsics helyére Csuka érkezik.

18:55 18.
Dilaver beadásába ér bele kézzel az egyik hazai, nincs tizenegyes.

18:50 12. Gól…
Egy percen át nem tudunk tisztázni, majd a semmiből egyenlít a hazai csapat, 2-2.

18:48
Horváhnak nem kell lemennie, hihetetlen.

18:46 8.
Horváth Feri a földön fekvő Ramírezbe rúgja a labdát, Cristian visszarúgja rá, Horváth erre nekimegy, tömegjelenet alakul ki.

18:45 7.
Lovrencsics beadása után Nagy elé pattan a labda, aki azonnal lő, de Rados leér.

18:39
Hurvinyek szerint nem lehet a kapus elé állni…

18:38 1.
Folytatódik a meccs, Lovrencsics szögletet harcol ki egyből.

18:22 Szünet
Hurvinyek érdekes stílusban vezeti a meccset, a félidőt egy veszélyes indítás közepén fújja le például, vezetünk, de a második gólunk után magunkra engedtük a hazaiakat.

18:18 44.
Hajnalt kell ápolni.

18:16 41. Gól…
Gera lábát húzza ki Bognár a tizenhatosunkon belül, majd Novotny elé játszik, aki szépít, 2-1.

18:15 40.
Lipták-szólóval (nem, nem Lipcsei Peti tért vissza) veszélyeztet a hazai csapat, Pintérnek kell tisztáznia.

18:10
A hazai szurkolók azt kántálják, hogy “Mi! Mi! Mi!”.

18:06 31.
Egy hazai beadás után Dibusz üti ki a labdát, a hazaiak tizenegyest reklamálnak, a semmire.

18:05 30. GÓÓÓL!!!
Szöglet után Dilaver bombáját kiüti Rados, Busai elé, aki belövi 2 méterről, 2-0!

17:59 25.
Lovrencsics beadása Radosé.

17:58 24.
Gyors kontrát vezetünk, a tizenhatosnál Hajnal lőne, de lepattan, épp Djuricin elé, aki azonnal tüzel, a kapus kezébe.

17:54 19. GÓÓÓL!!!
Csak le kellett írni az aranyköpést… Djuricin éles szögből beadna középre, az egyik hazairól a kapuba pattan. 1-0!

17:53 18.
Újságíró sablonnal: mezőnyjáték zajlik, egyik kapu sem forog veszélyben.

17:44 9.
Hajnal centerezése centikkel megy Djuricin és Busai előtt.

17:34 1.
A hazaiak kezdték a meccset

17:31
A mieink fehérben, a stadionjuktól búcsúzó hazaiak pirosban játszanak majd.

17:22 A mai csapat:
Dibusz – Dilaver, Nalepa, Pintér, Ramírez – Gera, Hajnal – Lovrencsics, Busai, Nagy – Djuricin. Cs.: Jova, Hüsing, Radó, Rju, Gyömbér, Csukity, Trinks

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport weboldala, amit csak online nézhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.